Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

NZOZ INTER-MED od ponad 12 lat funkcjonuje na rynku usług medycznych w Częstochowie. Naszą główną specjalizacją jest gastrologia i związana z nią diagnostyka. Z uwagi na nasze holistyczne podejście do Pacjentów prowadzimy również konsultacje z innych zakresów medycyny. Organizm człowieka to "zespół naczyń powiązanych" , który trzeba ujmować w całości jak precyzyjny mechanizm zegarka.

Dokładnie 4 lutego 2008 r. powstała spółka INTERMAX, która powołała do istnienia NZOZ INTER -MED.  Początkowo skupialiśmy się na diagnostyce ciśnienia tętniczego i pracy serca metodą badań holterowskich. Następnie utworzyliśmy Centrum Endoskopowe, które zajmuje się wykonywaniem badań diagnostycznych i zabiegowych w obrębie układu pokarmowego : gastroskopii i kolonoskopii. Jednocześnie w niedługim czasie otworzyliśmy 21 poradni specjalistycznych z różnych zakresów medycyny , m.in. gastrologii, chorób wątroby, dermatologii, hematologii, endokrynologii, kardiologii, diabetologii, angiologii i inne.

Nasza diagnostyka układu pokarmowego to m.in. wspomniane powyżej :

  • kolonoskopia
  • gastroskopia
  • endoskopia kapsułkowa,
  • ph-metria z impedancją
  • wodorowe testy oddechowe na nietolerancję węglowodanów i do diagnostyki SIBO,
  • usg jamy brzusznej,
  • test oddechowy na obecność Helicobacter Pylori.
  • transfer mikrobioty jelitowej
  • posiew w kierunku Helicobacter Pylori wraz z antybiogramem

W 2019 r. utworzyliśmy HEPA Clinic Centrum Leczenia Chorób Wątroby z konsultacjami profesorskimi , badaniami laboratoryjnymi i nieinwazyjnym badaniem wątroby metodą FibroScan, które może zastąpić biopsję wątroby.

W naszym podmiocie działa również HOLISTIC Centrum Leczenia otyłości w ramach którego nasi lekarze leczenia otyłości wraz z dietetykiem, psychologiem i fizjoterapeutą kompleksowo wspierają Pacjenta w procesie leczenia otyłości. Ściśle współpracujemy z prof. dr hab.n.med. Wiesławem Tarnowskim w zakresie operacji bariatrycznych.

W ramach Poradni zaburzeń snu prowadzimy naszą Pracownię Diagnostyki Bezdechu Sennego (OBS).  Wykonujemy badanie poligrafii i tzw. miareczkowanie CPAP.

W 2020 roku postanowiliśmy stworzyć dodatkową możliwość konsultacji dla naszych Pacjentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów uruchomiliśmy niniejszą platformę zakupu naszych usług konsultacji medycznych bez wychodzenia z domu w formie teleporady lub videokonsultacji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl