konsultacja transplantologiczna

Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Transplantologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przeszczepianiem narządów (np. nerek, wątroby), skupiając się zarówno na opiece nad pacjentem wymagającym transplantacji (kwalifikacja do zabiegu, leczenie w okresie poprzedzającym zabieg), jak i po zabiegu przeszczepiania narządu (m.in. optymalizacja leczenia immunosupresyjnego, nadzór po transplantacji).

Wskazaniami do transplantacji wątroby jest m.in. niewydolność wątroby w przebiegu marskości wątroby, a także rak wątrobowokomórkowy (rak wątroby) w marskiej wątrobie.

Nasza konsultant, dr hab. Joanna Raszeja-Wyszomirska to doświadczona transplantolog kliniczna zajmująca się transplantacją wątroby, w tym kwalifikacją do zabiegu przeszczepienia, jak i opieką po transplantacji. Pani Profesor jest ordynator w Klinice Hepatologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która odpowiada za kwalifikację oraz opiekę nad pacjentami po transplantacji wątroby w ramach największego w Polsce programu transplantacji wątroby, prowadzonego w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (ul. Banacha 1a, Warszawa). 

KONSULTANT:

dr hab. n. med. Joanna Raszeja-Wyszomirska
specjalizacje: choroby wewnętrzne, transplantologia kliniczna
Adiunkt i ordynator w Klinice Hepatologii i Chorób Wewnętrznych 
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl